Kekri-juhlintaa 31.10.

Kommentit

Could it be that working

Could it be that working mothers are more likely to have private dating abbreviations, hence more likely to take their children to seek medical help? Could it be that these children with private insurance, and in some cases double coverage thanks to two working parents, will more likely be admitted because medical professionals will be confident that most any treatment they administer will be payed for? Just a thought.

Sivut

Lisää uusi kommentti

Plain text

  • Www-osoitteet ja email-osoitteet muutetaan automaattisesti linkeiksi.
  • Rivit ja kappaleet päätetään automaattisesti.
CAPTCHA
HUOMIO! Allaoleva kenttä on pakollinen. Kysymyksellä varmistetaan, että olet ihminen etkä robotti. Kirjoita kyllä tai ei.NOTICE! The following field is mandatory. Answer to prove you aren't a bot. Simply writing 'yes' will work
Fill in the blank.