Sounds and smells: 9.3.2016

 

9.3.2016

Hei vaan kaikki!

Taidekoulu on tyhjillään tällä viikolla, sillä nyt vietetään talvilomaa. Nyt lomailun ohessa on hyvä pysähtyä ja miettiä mihin kouluun hakee yhteishaussa, menisinkö viikonloppu kurssille ja onko kesällä kurssia joka herättää mielenkiintoa. Ei tarvitse kuunnella minua, pitäkää vaan hauskaa :) laskekaa vaikka pulkalla mäkee! Itse istun töissä kuin lomaa ei olisikaan, päivitän kotisivujamme, vastaan puhelimeen, kerään sähköposteja, jaan postia, leimailen esitteitä, toimitan esitteitä, you name it. Muistaisi töiden lisäksi myös syödä, huhhuh kun on kova nälkä!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anyway, tämmöne blogi tällä kertaa. Olkaa kiltisti!

-Sivari Mikke

Tägit: 

Kommentit

Sounds and smells: 9.3.2016 | Limingan Taidekoulu

We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.<br> <br> Your site provided us wirh valuable info to work on. Youu have done an impressive task <br> <br> and our entire community will be thankful to you.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Stop bby my web blog; <a href="http://Www.Zazzle.com/abstract_contemporary_fun_pattern_print_fleece_blanket-256673460889393251?rf=238632384848848972&amp;zbar=1">{blanket|patterns| prints| fabrics| textiles| stylish| abstract-designs| tribal-native-American| geometric-patterns| contemporary| modern| vintage-retro| tapestry-prints| paisley| brocade| oriental-fabrics| ethnic-and-cultural-prints| folk-art| nationality-fabrics| faux-animal-prints| animals| country-cabin| lodge| cultural| designs| native-american| western| southwest| denims| floral| damask| novelty-gifts| tartan| fashions| home-d&amp;</a>

Lisää uusi kommentti

CAPTCHA
HUOMIO! Allaoleva kenttä on pakollinen. Kysymyksellä varmistetaan, että olet ihminen etkä robotti. Kirjoita kyllä tai ei.NOTICE! The following field is mandatory. Answer to prove you aren't a bot. Simply writing 'yes' will work
Fill in the blank.