Limingan taidekoulun sarjakuvalinjalla

Limingan taidekoulun (http://limingantaidekoulu.fi/fi/) sarjakuvalinja käynnisti kymmenennen kautensa 17.8.2009. Opiskelemme sarjakuvaa aamusta iltaan (toisinaan illasta aamuun) koko talven. Meitä on Impivaarallinen, nyt nelisenkymmentä.

keskiviikko, maaliskuu 03, 2010

VedostarkistusVuosijulkaisun vedos tuli painosta tarkistettavaksi. Kaikki, jotka keskiviikkona Impivaarasta tavoitetaan tarkastavat omien sivujensa oikeellisuuden. Ne, joita ei tavoiteta, joutuvat luottamaan Annen tarkkaan painotuotantoassistentin silmään.

2 Comments:

Blogger Milla Rosi said...

Onko vuosijulkaisun nimi jo tiedossa? :D

4.3.2010 10.05.00  
Blogger mikko jylhä said...

Nimeksi tuli SUOMEN KÄYTTÖOPAS. Se pyrkii olemaan saatavilla Tampere kupliissa lauantaina Pienlehtimarssissa.

6.3.2010 16.49.00  

Lähetä kommentti

<< Home